Giriş

Hakkımızda

Zulamanya, 42 yıllık seyahat acentası ve 7 yıllık fırsat sektörü tecrübesinin bir araya gelip ‘temiz bir iş yapalım’ mottosunu benimsediği, başta İstanbul olmak üzere diğer tüm illere indirimli, ‘deneyimlenmiş’ ve kaliteli kampanyaların sunulacağı indirimli hizmet satış sitesidir. Zulamanya A grubu bir seyahat acentası olup yurt içi tur operasyonlarının büyük bölümünü kendisi yapacak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına hizmet kalitesinden ödün vermeyecektir. Kendisinin tur düzenlemeyeceği bölgeler için ise hizmet kalitesini denetlediği seyahat acentaları ile çalışacaktır. 2 milyon müşteri portföyüne sahip olan Zulamanya aynı zamanda yazılım çözümleri, mobil çözümler, izinli mail gönderimi hizmetleri de sunmaktadır.

 

Üyelerimize sözümüz;

Zulamanya’da bir ilde binlerce fırsat görmeyecek ve kampanyalar arasında kaybolmayacaksınız. Her ilçede hizmetini deneyimlediğimiz işletmeler ile anlaşma yapacağız. Zulamanya, görmediği ve denemediği hiçbir hizmeti/ürünü üyelerine ve takipçilerine sunmama sözü ile gizli müşteri ziyaretleri ve aramaları yaparak anlaşmalı olduğu tüm işletmelerin takibinde kalacaktır.

 

İş ortaklarımıza sözümüz;

Üye tarafında sağlamayı hedeflediğimiz memnuniyet garantisi ilkemizde en büyük amaçlarımızdan biri, iş ortaklarımıza sadık müşteri ve yeni müşteri portföyü kazandırmaktır. Boş masanız, koltuğunuz, odanız kalmasın! Kazan kazan felsefe ile uzun soluklu işbirlikleri yaparak farklı kategorilerde sağlayacağımız reklam destekleri ile tedarikçilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanındayız.

 

Zulamanya’da güvenlik önemli!

Zulamanya’da yapacağınız tüm işlemlerde “RapidSSL SHA256 CA-G3” 256 bit SSL sertifikası kullanılmaktadır, bu sayede tüm işlemleriniz gizlilik içinde yürümekte ve üçüncü kişiler tarafından takip edilememektedir. Ödemeleriniz “3D GÜVENLİ ÖDEME” sistemi ile gerçekleştirildiğinden dolayı kredi kartınız ile bir başkasının alışveriş yapmasının önüne geçilmektedir.

 

Zulamanya kaliteli ve güleryüzlü hizmet veren işletmelerin indirimli hizmetlerini sunuyor bir yandan da sizlerden gelen geri bildirimleri önemsiyor. Zulamanya.com’dan 7/24 e-mail ile destek alabilir, geri bildirim gönderebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bize mesaj atabilir veya hafta içi 09:00 -18:00 saatleri arasında +90 (850) 241 12 24  numaralı çağrı merkezimizden iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bize Katılın!
İşletmenizin Zulamanya.com'da yer almasını istiyorsanız bizimle irtibata geçin!
Müşteri Hizmetleri
Bize ulaşmak için tıklayınız.
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası
Zulamanya.com
Daha Fazlası
Bizi Takip Edin

  © 2018 - Zulamanya.com