Giriş

Sık Sorulan Sorular

 

İndirimli hizmeti nasıl satın alabilirim?

Zulamanya'ya birkaç adımda üye olduktan sonra ana sayfamızdaki "Satın Al" butonuna tıklıyorsunuz. Siz ödeme bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra, indirimli hizmetten faydalanmanızı sağlayacak kupon kodunuzu size ulaştırıyoruz.

 

Kupon kodumu nasıl kullanacağım?

İndirimli hizmetin sunulduğu işletmeye, isminizle birlikte kupon kodunuzu beyan ettiğinizde size özel indirim geçerli olacaktır. ‘Rezervasyon yoktur’ ibaresi bulunan kampanyalar için herhangi bir rezervasyon işlemi yapmanıza gerek yoktur.

 

Kupon kodumu bana nasıl ulaştıracaksınız?

İndirimli hizmeti aldığınızda özel olarak ürettiğimiz kodu sizinle SMS ya da e-posta yoluyla paylaşacağız. SMS ya da e-postanızı kaybederseniz sitemizin "Hesabım" sayfasından kodunuzu tekrar edinebilirsiniz. Kodunuzun size ulaşabilmesi için üyelik esnasında bilgilerinizin hatasız olmasına dikkat ediniz.

 

İndirimli hizmeti satın alırken nelere dikkat etmem gerekir?

Satın almadan önce detayda belirtilen kampanya şartlarını dikkatlice okuyunuz. Kampanyanın kupon son kullanım tarihine dikkat ediniz.

Aksi belirtilmedikçe satın alım sonrası e-posta adresinize ya da telefonunuza sms ile gelen rezervasyon numarasını arayarak işletmeden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bazı firmalar ile yapılan anlaşmalar gereği  “Satın alım sonrası iptal edilemez.” ifadesi yer alan indirimli hizmetler için iptal ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.

 

Aldığım indirimli hizmeti aynı gün kullanmak zorunda mıyım?

Hayır. Kampanyaların hepsinin bir son kullanma tarihi vardır. Son kullanma tarihi bitene kadar kampanya ayrıntılarında belirtildiği şekilde kodunuzu kullanabilirsiniz.

 

Kupon kodumu iade edebilir miyim?

Kupon kodunuzu aldığınız günü takiben 7 (yedi) iş günü içerisinde iade talebinizi bize e-posta yoluyla (info@zulamanya.com) yazılı olarak iletebilirsiniz. Geçerli iade talepleri alışveriş tarihini takip eden ortalama yedi iş günü içinde alışveriş yapılan kredi kartına iade edilecektir. Sinema, konser, tiyatro, promosyon tur gibi detayında "iptal yapılamaz" ifadesi bulan indirimli hizmetler için firmalarla yapılan anlaşmalar gereği iptal ve iade işlemleri yapılamamaktadır.

 

Kuponumun süresi dolsa bile kullanabilir miyim?

Hayır, geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.

 

Zulamanya nedir?

Zulamanya, 42 yıllık seyahat acentası ve 7 yıllık fırsat sektörü tecrübesinin bir araya gelerek başta İstanbul olmak üzere diğer tüm illere indirimli, ‘deneyimlenmiş’ ve kaliteli kampanyaların sunulacağı indirimli hizmet satış sitesidir.

 

Zulamanya güvenli mi?

Kesinlikle. Kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi SSL sertifikası kullanarak bankalara iletiyoruz. Bu bilgileri biz dahil kimse göremiyor. Ödemenizi dilerseniz 3D Secure sanal kimlik doğrulama sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

İşletmem Zulamanya'da nasıl yer alır?

Ayrıntılı bilgi için işletmeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 
Bize Katılın!
İşletmenizin Zulamanya.com'da yer almasını istiyorsanız bizimle irtibata geçin!
Müşteri Hizmetleri
Bize ulaşmak için tıklayınız.
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası
Zulamanya.com
Daha Fazlası
Bizi Takip Edin

  © 2018 - Zulamanya.com