Ana Sayfa  >>  Masaj  >>  Masaj  >>   50 Dk. Sıcak Taş veya Bali Masajı ve Spa Kullanımı      Fırsat Numarası: 5632
Ataşehir Bof Hotels Viento Spa & Wellness'ta 50 Dk. Sıcak Taş veya Bali Masajı ve Spa Kullanımı
Firsat Hakkında Detay Nerede
Uzakdoğu ve Hindistan'dan getirilen terapistleri ile kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren Viento Spa Bof Hotels Ataşehir indirimli masaj seçenekleri ile size keyifli saatler öneriyor. 

Anadolu yakası spa merkezleri arasında kaliteli hizmeti ile ön olana çıkan Viento Spa Bof Hotels Ataşehir bayan ve karışık olmak üzere iki ayrı alana sahiptir. Kadın misafirlere ayrılan alanda hamam, sauna, buhar odası ve dinlenme alanı mevcuttur. 

Kolay ulaşılabilir konumu ve güler yüzlü hizmetleri tüm misafirlerinden tam not alan Viento Spa Bof Hotels Ataşehir için hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

Masaj Seçenekleri

Bali Masajı: Vücuttaki enerji noktalarına yapılan yumuşak vuruşlar, baskılar ve gerinme hareketleri ile yapılır. Kaslarda oluşan gerginliğin giderilmesi, enerji seviyesinin dengelenmesi ve vücut ve zihinde olağanüstü rahatlamayı sağlar.

Sıcak Taş Masajı: Isıtılmış taşlar ile yapılan bir masaj çeşitidir. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını hızlandırarak hücrelere daha çok kan gitmesini sağlar. Kas tutulmaları, sertlik ve ağrıları hafifletir.


119 TL Satın Al
İndirimsiz Fiyat
190 TL
İndirim
37 %
Kazancınız
71 TL
  İşlemlerinizin daha hızlı ve hatasız olması için bu fırsatın numarasını (5632) bildiriniz.

  Kupon Geçerlilik Süresi: 19.05.2019
  Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 7 gün öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

  Rezervasyon zorunludur

  Satın alma işlemini tamamlamanız sonrası fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir. Ayrıca sitedeki ‘Hesabım’ bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Hizmete ait fiş veya faturanızı işletmeden istemeyi unutmayın.

 
 
 
 
 
 
5632   5632_spa10-bg.jpg   5632_spa9-bg.jpg    5632_spa1-bg.jpg    5632_spa14-bg.jpg    5632_fitness15-bg.jpg    5   0   sno: 0
 

Bize Katılın!
İşletmenizin Zulamanya.com'da yer almasını istiyorsanız bizimle irtibata geçin!
Müşteri Hizmetleri
Bize ulaşmak için tıklayınız.
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası
Zulamanya.com
Daha Fazlası
Bizi Takip Edin

Belge No: 859
  © 2018 - Zulamanya.com