Ana Sayfa  >>  Masaj  >>  Masaj  >>   50 Dk. Profesyonel Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı      Fırsat Numarası: 5618
Mercure Hotel Ümraniye Viento Spa & Wellness'ta 50 Dk. Profesyonel Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı
Firsat Hakkında Detay Nerede

Ruhun ve bedenin en eski zamanlardan beri en basit rahatlama şekli masajdır. Masaj, yaşadığımız stres ağrıları, kas ağrıları ve bedensel ve ruhsal yorgunluklarımızı gidermek, pozitif enerji yüklenmek için uygulanır.

Anadolu yakası masaj ve Anadolu yakası spa merkezleri arasında en kaliteli ve profesyonel hizmet için Viento Spa Mercure Hotel Ümraniye 6 yıldır kalitesinden ödün vermeden hizmet veriyor. 1500 metrekare alana kurulu Viento Spa Mercure Hotel Ümraniye fitness center, türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve kapalı havuz ile hizmet vermektedir.

Uzak doğu ve Hindistan'dan gelen uzman ve tecrübeli terapistleri sihirli elleri ile gününüze sağlık ve güler yüzleri ile pozitif enerji katacaklar.

Masaj Seçenekleri

Relax Masajı: Aromatik yağlarla bedeni rahatlatmak ve gevşetmek için yapılan yavaş bir ritim ve hafif bir baskı ile uygulanan masaj türüdür. Kas sertliğinin yumuşamasına, kan dolaşımın hızlanmasına, kılcal damarların genişlemesine yardımcı olur.

Aromaterapi Masajı: Bitkisel aromatik yağlarla düşük tempolu ve hareketlerin şiddetinin hafif uygulanması ile yapılan bir masaj çeşididir. Bitkisel öz yağlarla yapılan masaj deri yüzeyini daha çık ısıtır ve kas-eklem ağrıları, dolaşım bozukluklarına iyi gelir. Ayrıca öz yağların keyifli kokusu sayesinde nefes rahatlatılır, sakinleme ve gevşeme sağlanarak duygusal iyileşmeye de faydalı olur.

Bali Masajı: Vücuttaki enerji noktalarına yapılan yumuşak vuruşlar, baskılar ve gerinme hareketleri ile yapılır. Kaslarda oluşan gerginliğin giderilmesi, enerji seviyesinin dengelenmesi ve vücut ve zihinde olağanüstü rahatlamayı sağlar.

Sıcak Taş Masajı: Isıtılmış taşlar ile yapılan bir masaj çeşitidir. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını hızlandırarak hücrelere daha çok kan gitmesini sağlar. Kas tutulmaları, sertlik ve ağrıları hafifletir.


109 TL Satın Al
İndirimsiz Fiyat
200 TL
İndirim
46 %
Kazancınız
91 TL
  İşlemlerinizin daha hızlı ve hatasız olması için bu fırsatın numarasını (5618) bildiriniz.

  Kupon Geçerlilik Süresi: 19.05.2019
  Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 7 gün öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

  Rezervasyon zorunludur

  Satın alma işlemini tamamlamanız sonrası fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir. Ayrıca sitedeki ‘Hesabım’ bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Hizmete ait fiş veya faturanızı işletmeden istemeyi unutmayın.

 
 
 
 
 
 
5618   5618_mercure-istanbul-umraniye_234364.jpg   5618_145729299.jpg    5618_145729270.jpg    5618_resepsiyon.jpg    5618_4.jpg    5   0   sno: 0
 

Bize Katılın!
İşletmenizin Zulamanya.com'da yer almasını istiyorsanız bizimle irtibata geçin!
Müşteri Hizmetleri
Bize ulaşmak için tıklayınız.
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası
Zulamanya.com
Daha Fazlası
Bizi Takip Edin

Belge No: 859
  © 2018 - Zulamanya.com