Ana Sayfa  >>  Akşam Yemeği  >>   >>   Kumkapı Akvaryum&Kırmızı Karides Restaurantta Canlı Fasıl veya Canlı Müzik Eşliğinde Akşam Yemeği      Fırsat Numarası: 5702
Kumkapı Akvaryum&Kırmızı Karides Restaurantta Canlı Fasıl veya Canlı Müzik Eşliğinde Alkollü Akşam Yemeği
Firsat Hakkında Detay Nerede
150 yıllık geçmişe sahip Kumkapı, yıllardır meyhanelerin toplandığı en önemli merkezdir. Semtin arnavut kaldırımlı sokaklarına taşan masalarda gün batımı ile başlayan rakı muhabbetleri sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. 

Meyhane kültürünün adabıyla yaşandığı tek adres Akvaryum&Kırmızı Karides Restaurant semtin en nezih mekanları arasında yer alıyor. Restoranın zengin yemek menüsü, lezzetli mezeleri, kaliteli ve güler yüzlü servisini deneyimledikten sonra müdavimi olacaksınız. Kumkapı'nın meyhane kültürünün yok sayılıp düğün salonuna dönüştürülmeye çalışılan mekanlarına inat yıllardır kalitesini asla bozmayan Akvaryum&Kırmızı Karides Restaurant'ta keyifli bir geceye hazır olun!

Akvaryum&Kırmızı Karides Restaurant geniş ve ferah alt katında canlı fasıl sunarken, üst katında orkestra eşliğinde canlı müzik hizmeti veriyor. Alt katta meyhane kültürünün olmazsa olmazı klarnet, darbuka ve keman eşliğinde canlı fasıl dinleyebilir veya üst katta orkestra eşliğinde canlı müzik keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey satın alım sonrası rezervasyonunuzu alt kat veya üst kat olarak belirtmektir. 

Yemek Menüsü
4 çeşit meze
2 çeşit ara sıcak (Güveçte pazı ve Börek)
Salata
Ana yemek seçenekli (Mevsim balığı - Tavuk - Köfte)
Mevsim meyvesi
1 kadeh yerli alkol veya meşrubat99 TL Satın Al
İndirimsiz Fiyat
130 TL
İndirim
24 %
Kazancınız
31 TL
  İşlemlerinizin daha hızlı ve hatasız olması için bu fırsatın numarasını (5702) bildiriniz.

  Kupon Geçerlilik Süresi: 16.12.2018
  Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 7 gün öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

  Rezervasyon zorunludur

  Satın alma işlemini tamamlamanız sonrası fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir. Ayrıca sitedeki ‘Hesabım’ bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Hizmete ait fiş veya faturanızı işletmeden istemeyi unutmayın.

 
 
 
 
 
 
5702   5702_EMR_3683-1600x1200.jpg   5702_38-Restaur.Aquarium-Kumkapi.jpg    5702_kumkapi-kirmizi-karides.jpg    5702_052-1600x1200.jpg    5702_146-1600x1200.jpg    5   0   sno: 0
 

Bize Katılın!
İşletmenizin Zulamanya.com'da yer almasını istiyorsanız bizimle irtibata geçin!
Müşteri Hizmetleri
Bize ulaşmak için tıklayınız.
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası
Zulamanya.com
Daha Fazlası
Bizi Takip Edin

Belge No: 859
  © 2018 - Zulamanya.com